Agro Avrasya
Türkiye'nin Hayvancılık Marketi


10 yılı aşan tecrübe ile

Ülkenin çeşitli bölgelerinde Agro Avrasya Market zincirlerini hedefleyen Çelik Çesa Group, kaliteli ve doğru ürünlerin en ekonomik şartlarda ve zamanında teslim anlayışıyla 10 yılı aşan tecrübesiyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüm Türkiye pazarında pazarlama ve dağıtım faaliyetlerimizi, Agro Avrasya Hayvancılık Market markasıyla üreticilerimizin yoğun olduğu bölgelerde, perakende hayvancılık marketleri tesis ederek sürdürmekteyiz.

1300'ün üzerinde ürün çeşidi

1300’ ün üzerinde nitelikli ürünü en ekonomik şartlarda ve zamanında üreticilermizle buluşturuyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan üreticilerimizin ihtiyaç duyabileceği A’dan Z’ ye tüm malzeme ve ekipmanları uzman teknik ekibimiz, geniş ürün portföyümüz ve etkin dağıtım kanallarımızla karşılıyoruz.


İşletmelerdeki verimliliği arttırmayı misyon edinmiş firmamız, doğru beslenme ürünleri olarak yem katkı ürünleri ve hammaddeleri, etkin hijyen ürünleri ve doğru kullanılması konusunda, genetik gelişim ve doğru ıslah konularında teknik desteğin verilmesinin yanında bizimle çalışmayı tercih eden tüm üreticilerimize ihtiyaçları doğrultusunda her türlü ekipman, proje ve teknik desteği sağlamaktadır.

Yapmış olduğumuz başka bir yenilikle büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık ürünleri dışında evcil dostlarımız için ihtiyacınız olan ürünleri de ürün portföyümüze ekledik. Bu alanda kedi maması, köpek maması, bakım ürünleri ve aksesuar çeşitlerini en ekonomik şartlarda müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

Bizi Seçin, Kâra Geçin!